Sigorta Sektörü Plaj Voleybolu Turnuvasında KASİDER Takımı da Var!

RS Otomotiv Grubu, tarafından geleneksel hale gelen Sigorta Sektörü Voleybol Turnuvası’na bu yıl Türkiye Sigorta Birliği de destek veriyor. RS Otomotiv Grubu, geleneksel hale getirdiği Sigorta Sektörü Plaj Voleybolu Turnuvası’nı bu yıl 17-19 Mayıs tarihleri arasında Maltepe İBB Tesislerinde gerçekleştirecek.

Sigorta Sektörü Plaj Voleybolu Turnuvasında KASİDER Takımı da Var!

Yayınlanma Tarihi : 15 Mayıs 2024

RS Otomotiv Grubu tarafından 15. yıla özel olarak düzenlenen ve 17-18-19 Mayıs 2024 tarihlerinde İstanbul Maltepe İBB tesislerinde gerçekleştirilecek voleybol turnuvasının kura çekimleri de dün itibari ile tamamlandı.

KASIDER Başkanı Sema Tüfekçiler “Bu yıl KASIDER olarak bizler de bir Kadın Plaj Voleybol Takımı oluşturduk ve çok iddialıyız. Sporda mücadelemizi veriyor olurken, sektör ile Elele olmanın da heyecanı içerisindeyiz. Rekabet ve Beraberliğin iç içe geçtiği Rekabetlik tarafındayız biz. RS Otomotiv Grubunun kadına ve spora olan desteğini sektör olarak her daim takdir ediyoruz. Sektörden her kesimi bir araya getirme ilkesini sporun birleştirici gücü ile destekleyen RS Grubu ile de sahada karşılaşacak olmamız bizi daha da heyecanlandırdı. Hem RS SERVİS ve hem de Tur Assist ile olan maçlarımızın çok heyecanlı geçeğine eminim. İyi olan kazanırken, dostluk hep galip gelsin diyerek tüm takımlara başarılar diliyorum. “

Türkiye Sigorta Birliği’nin destekleriyle İstanbul’da yapılacak olan turnuvaya tüm sigorta sektörünü davet eden Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Uğur Gülen, “Sporun birleştirici gücüne inanan ve sporla yaşayan biri olarak, sektörümüzün tüm paydaşlarıyla birlikte güzel bir sportif etkinlikte bir araya gelmesinin heyecanını ben de paylaşıyorum.  Sektörümüzün birlik ve beraberliğini 19 Mayıs gibi anlamlı bir günde yaşayacağımız turnuvaya her bir üyemizin katılmasını heyecanla bekliyoruz.” dedi.

KASIDER Kadın Takımı forma sponsoru ise Sektörümüzün çok yakından tanıdığı bir hukuk bürosu ve aynı zamanda Derneğimizin bir üyesi olan Av. Kadriye Güçlü Sakarya’nın sahibi olduğu GÜÇLÜ-SAKARYA HUKUK BÜROSU; Sigorta Hukuku’nda sektörün en büyük sigorta şirketlerinin vekili olarak, şirketlerin lehe ve aleyhe olan tüm dava ve hukuk yönetimlerini, tamamı kadın olan 30 kişilik sigorta uzmanı avukat ve işlemci kadrosuyla kesintisiz olarak 2010 yılından itibaren yürütmektedir. AV. KADRİYE GÜÇLÜ SAKARYA tarafından kurulan GÜÇLÜ-SAKARYA HUKUK kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişme   kaydeden ve bugün geldiği durum itibariyle, her biri mesleki tecrübeye sahip avukatlarla, öğrenmeye ve çalışmaya son derece gayretli genç hukukçuları ve deneyimli danışmanları çatısı altında birleştirerek, faaliyetlerine daha güçlü ve etkin bir şekilde devam etmektedir.

Kadriye Hanım “KASIDER özelinde sektörde emekçi olan tüm kadınlara her daim destek olmayı düstur edinmiş bir kişi ve firma olarak KASIDER takımına bol başarı ve enerji diliyoruz. Gönlümüz KASIDER ‘in turnuvada 1. Olması ama elbette en iyi olan kazansın. “Dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir