USFK Ziyaretleri Hız Kesmeden Devam Ediyor

3-5 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi için ön bilgilendirme toplantısı ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor.

USFK Ziyaretleri Hız Kesmeden Devam Ediyor

Yayınlanma Tarihi : 24 Ocak 2022

Gerçekleşen ön bilgilendirme toplantısı ziyaretleri için USFK tarafından paylaşılan açıklamalar ve ziyaret detayları;

“Konya Sigorta Acenteleri Derneği ve Konya Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi ziyaretimiz ile başladık. Komite Başkanımız Sn. Hasan Sarısaç ve Dernek Başkanı Sn. Tolga Çam’a destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan, MTSO Meclis Başkan Yardımcısı Hüseyin Dinler, Adana Sigorta Dernek Başkanı Ayhan Gökçelik, Osmaniye Sigorta Acenteleri Dernek Başkanı Metin Sevmez ve Mersin Sigorta Acenteleri Derneği’ni ziyaret ettik. Ev sahibi Mersin Sigorta Acenteleri Dernek Başkanımız Sn. Fahrettin Abeş’e ve TOBB SAİK ve Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Osman İnandıoğlu’na destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İskenderun TSO 18. Grup Meslek Komite Başkanı Cemalettin Seçerli, Sektör Meclis Üyesi ve SAİK Yedek Üyesi Celal Dönmez ve Dernek Başkanımız Heysem Şaban’ı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin’i ve Hatay Sigorta Acenteleri Derneği Başkanımız Emire Oflazoğlu’nu ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

Gaziantep Ticaret ve Sanayi Odası Sigorta Acenteleri Meslek Komite Başkanı Hakan Sözmen, Komite Başkan yardımcısı Dilek Yılmaz, TÜSAF Yönetim Kurulu Üyesi Eyup Kılın ve Gaziantep Ticaret Sanayi Odası Meclis Üyesi Hasan Ali Gözükara’yı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Peltek, Yönetim Kurulu Üyeleri Kadir Kılıçoğlu ve Mustafa Direkçi, Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Fırathan, Dernek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve ŞUTSO Meclis Üyesi İsa Gökmen, ŞUTSO Meclis Üyesi Mehmet Emin Atmaca, ŞUTSO Meslek Komite Üyeleri Mehmet Erdem, Osman Elçi ve Eyüp Örenler’i ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

Mardin Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, Mardin Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komite Başkanı Sedat Demirat ve dernek yönetimi ve değerli acente meslektaşlarımızı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

Diyarbakır Sigorta Acenteleri Derneği Başkanımız Gaffur Türkay, dernek yönetimi ve değerli meslektaşlarımızı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

 

Van Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi ve Van Sigorta Acenteleri Derneği Başkanımız Şükrü Üzal, dernek yönetimi ve değerli meslektaşlarımızı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

Doğu Anadolu Sigorta Acenteleri Dernek Başkanı ve Erzurum Ticaret Sanayi Odası Meclis Üyesi Serkan Daş, dernek yönetimi ve değerli meslektaşlarımızı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı TOBB Konsey Üyesi TOBB Uluslararası İşadamları Grubu Üyesi Hasan Çakırmelikoğlu, Giresun Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı 3. Meslek Grubu Komite Üyesi Abdulkadir Gürel, GTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Halilbeyoğlu, GTSO Disiplin Kurulu Başkanı Orhan Hocaoğlu, Meclis Üyesi Hava Aydın, 3. Meslek Grubu Komite üyesi Faruk Başaran, İl Delegesi ve federasyon delegesi Hanife Karamustafaoğlu, Ali İhsan Karakılıç, Mümin Gür, Ziya Aydın, dernek yönetimi ve değerli meslektaşlarımızı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri Hürcan Aral ve Memduh Ersoy, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komitesi Başkanı Emine Selcan Erduran ve acente arkadaşları, dernek yönetimi, Samsunlu acentelerimiz ve değerli meslektaşlarımızı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken, Aydın Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Özgür Arıcı, Dernek Başkan Yardımcısı Ayhan Toral, Sekreter Murat Kaya, Sigortacılık Sektör Meclisi Başkan Yardımcısı Murat Çay, Delege Cengiz Mutlu ve Olcay Çoban, dernek yönetimi ve değerli meslektaşlarımızı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, Ege Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ersoy Kocamanoğlu, Meclis Üyesi Okan Özer, 48. Meslek Komitesi Başkanı Tankut Gülümser ve Meslek Komitesi Üyesi Zeynep Şebnem Korkut, EGESAD Saymanı Murat Tura, EGESAD Genel Sekreteri Cem Zeren,EGESAD Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Arslanlar ve Halit Gündoğdu,Neova Sigorta Ege Bölge Müdürü Mehmet Özdemir,Aegon Bölgeler Satış Yöneticisi Özlem Barış, İzmir Ticaret Odası meclis üyelerimiz, dernek yönetimi ve değerli meslektaşlarımızı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Muhsin Koçaslan, SAİK üyesi Ayhan Gençal, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası 53. Meslek komite Başkanı ve Meclis Üyesi Remzi Çalışkan, Meclis üyesi Mehmet Nezif Dağ, Meslek Komite Üyesi Süleyman Erdal Yıldırok, Bursa Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Kılık, dernek yönetimi ve değerli meslektaşlarımızı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

Kocaeli Sigorta Acenteleri Derneği Yöneticileri, Kadir Tiryaki, Esma Bektaş, Sare Biberoğlu, Cüneyt Nalbant, Kocaeli Ticaret Odası 22. Meslek Komite Üyeleri Nazan Topdemir, Önder Dükmen ve değerli meslektaşlarımızı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

Burdur Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, Meclis Başkanı Ömer Çeliker, Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Şimşek, Meclis Üyesi ve TOBB Sigortacılık İl delegesi Hüseyin Macit, TOBB Sigortacılık il delegesi Fatma Turan Yaman ve değerli meslektaşlarımızı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

Sakarya Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Osman Gündüz Dolgun, Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Oktay Topçu, Sektör Meclis Üyesi Alaattin Paşa Kaba ve değerli meslektaşlarımızı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

USFK Yönetimi olarak HDI Sigorta A. Ş. ‘nin Antalya Hızlı Destek İstasyonu açılışında Sn. Ceyhan Hancıoğlu ile bir araya geldik.3 – 5 Mart 2022 tarihinde gerçekleşecek Uluslararası Sigorta Fuarı Ve Kongresi’nde HDI Sigorta A.Ş. olarak gerçekleştirecekleri ticari sunum/tanıtım toplantısını ve HDI Sigorta Acenteleri kapalı oturumu konularını konuştuk.”

Mart ayı içerisinde düzenlenecek olan Uluslararası Sigorta Fuarı Ve Kongresi Ön Bilgilendirme Toplantısı için; Sakarya Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Osman Gündüz Dolgun, Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Oktay Topçu, Sektör Meclis Üyesi Alaattin Paşa Kaba ve değerli meslektaşlarımızı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

Mart ayı içerisinde düzenlenecek olan Uluslararası Sigorta Fuarı Ve Kongresi Ön Bilgilendirme Toplantısı için; Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 24. Meslek Komitesi Başkanı Funda Güleç Yaman, Şükrü Bızıkçı, Ahmet Beşkardeş, Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Dernek Başkanı Bekir Özerdem, Durmuş Gümüş, Mehmet Karaağaç, Arda Gürcan, Bekir Çetin, Oktay Sayın, dernek yönetimi ve değerli meslektaşlarımızı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız

Mart ayı içerisinde düzenlenecek olan Uluslararası Sigorta Fuarı Ve Kongresi Ön Bilgilendirme Toplantısı için; Denizli Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Cemal Başeren, Başkan Yardımcısı Cevat Fahri Bermant, Genel Sekreter Hüseyin Gökçe, Dernek üyeleri Derviş Küçük, Mehmet Kadıoğlu, Yakup Özen, Mahsup Derya Eskici, Denizli Ticaret Odası Meclis Katip üye Adnan Çelik, ve değerli meslektaşlarımızı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.

Mart ayı içerisinde düzenlenecek olan Uluslararası Sigorta Fuarı Ve Kongresi Ön Bilgilendirme Toplantısı için; Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, Ordu Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ordu Ticaret ve Sanayi odası Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Yavuz, Sigortacılık 1.Meslek Komitesi Başkanı Öznur Aydın Pamuk, Ordu Sigorta Acenteleri Dernek Üyeleri Deha Köksal, Saliha Yılmaz, Nevzat Arısoy, Çağatay Yılmaz, Mithat Yağal, Arda Bekiroğlu, dernek yönetimi, acenteler ve değerli meslektaşlarımızı ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve nazik ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız.”

 

olarak paylaşılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir