Millî Reasürans Oda Orkestrası’ndan Anadolu Rock rüzgarı

İş Sanat ve Millî Reasürans Oda Orkestrası iş birliğinde 14 Mayıs akşamı gerçekleşen “Anadolu Rock-Bukalemun” konseri, izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşattı.

Millî Reasürans Oda Orkestrası’ndan Anadolu Rock rüzgarı

Yayınlanma Tarihi : 17 Mayıs 2024

Millî Reasürans Oda Orkestrası’nın popüler müzik tarihinde dinleyicilerin hafızasında kazınan eserler yer aldı.

 

Millî Reasürans, kültür sanat faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Millî Reasürans Oda Orkestrası, İş Sanat iş birliği ile 14 Mayıs akşamı gerçekleşen “Anadolu Rock-Bukalemun” konseri dinleyicilere eşsiz bir müzik şöleni sundu. Konserde; Millî Reasürans Oda Orkestrası’nın popüler müzik tarihinde dinleyicilerin hafızasında kazınan eserler yer aldı. Orkestra şefliğini Hakan Şensoy’un üstlendiği konserde Çağ Erçağ (viyolonsel), Nurkan Renda (gitar), Uğur Gülbaharlı (tuşlu çalgılar), Levent Candaş (bas gitar), Emre Günay (davul) sahne aldı. 

 

Hakan Şensoy, Nurkan Renda ve Çağ Erçağ’ın fikriyle ortaya çıkan Bukalemun projesi, klasik armoniden post modern yaklaşıma kadar pek çok kompozisyon tekniğini barındırıyor. Çağ Erçağ’ın yorumu, Nurkan Renda’nın bilgi birikimi ve Hakan Şensoy’un kompozisyon yaklaşımıyla seyircisiyle buluşan proje her geçen gün genişleyen repertuvarı ile sanatseverlerin gönlünü çelmeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir